Patch kabel LC OM4
  • Patch kabel LC OM4Patch kabel LC OM4
  • Patch kabel LC OM4Patch kabel LC OM4
  • Patch kabel LC OM4Patch kabel LC OM4
  • Patch kabel LC OM4Patch kabel LC OM4
  • Patch kabel LC OM4Patch kabel LC OM4

Patch kabel LC OM4

Čínský výrobce LC OM4 Patch Cord může poskytnout jako bezplatný vzorek. Již mnoho let se specializujeme na oblast optických vláken. Naše produkty mají dobrou cenovou výhodu a pokrývají většinu evropských a amerických trhů. Těšíme se, že se staneme vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

Patch kabel LC OM4


1. Představení produktu

Patch kabel LC OM4is široce používaný optický telekomunikační systém, přístupová síť z optických vláken, LAN. Optický převodník, optický přenos dat, CATV, testovací zařízení. Patch kabel LC OM4 má 2letou záruku.

 

2. Parametr produktu (specifikace) propojovacího kabelu LC OM4

Typ

Jeden režim (UPC)

Single Mode (APC)

Multi Mode (UPC)

Ztráta vložení

≤0,3 dB

≤0,3 dB

≤0,3 dB

Návratová ztráta

UPC – 50 dB

APC – 60 dB

/dB

Testovací vlnová délka

1310/1550nm

850/1310 nm

Typ konektoru

FC,SC,ST,LC,E2000,MU,MTRJ,DIN,D4,SMA…

Materiál objímky

Zirkonová keramika

Soustřednost objímky

<0,5μ nebo <1μ

<1μ

Materiály bundy

PVC, LSZH

Typ vlákna

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62,5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Značka vlákna

YOFC, Corning...

Typ kabelu

Simplex, Duplex, 4jádrový, 6jádrový, 12jádrový, 24jádrový...

Průměr kabelu

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm....

Délka

Přizpůsobené

 

3. Vlastnosti a aplikace produktu

Nízká vložená ztráta a vysoká návratová ztráta

Dobrá vyměnitelnost

Dobrá životnost

Vysoká teplotní stabilita

každá kabelová sestava je ručně testována a ověřena

každá kabelová sestava je individuálně zapečetěna a označena

 

4. Podrobnosti o produktu

OM3 je pro vylepšené 50mikronové sklo (schopné 10gigabitového Ethernetu až 300 m). OM4 je nové označení, které v současnosti používá TIA, ale dosud nebylo přijato ISO, které označuje vylepšené 50mikronové sklo schopné 10gigabitového Ethernetu na vzdálenost 550 metrů. Zde poskytujeme Patch kabel LC OM4 s vysokou kvalitou, ale nízkou cenou.


Hot Tags: Patch kabel LC OM4, Přímý prodej z výroby, Přímé dodávky z továrny, Odolný, Snadno udržovatelný, Nejnovější prodej, Elegantní, Vysoce přesný, Přesný, Vysoká přesnost, Dobrá stabilita, Přesný, Profesionální, Nejnovější, Kvalita, Nový design, Výroba forem, OEM , Design pro zákazníka, Poskytování technické podpory, Thajsko TOT Dodavatel, 1letá záruka

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.

příbuzný produkty