Patch kabel MTRJ OM1
  • Patch kabel MTRJ OM1Patch kabel MTRJ OM1

Patch kabel MTRJ OM1

Čínský výrobce propojovacího kabelu MTRJ OM1 může poskytnout bezplatný vzorek. Již mnoho let se specializujeme na oblast optických vláken. Naše produkty mají dobrou cenovou výhodu a pokrývají většinu evropských a amerických trhů. Těšíme se, že se staneme vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

Patch kabel MRTJ OM1


1. Představení produktu

Patch Cord MTRJ OM1 je široce používán v telekomunikačním systému s optickými vlákny, v přístupové síti z optických vláken, LAN. Optický převodník, optický přenos dat, CATV, testovací zařízení. SC MTRJ Patch Cord má 2letou záruku.

 

2. Parametr produktu (specifikace) propojovacího kabelu MTRJ OM1

Typ

Jeden režim (UPC)

Single Mode (APC)

Multi Mode (UPC)

Ztráta vložení

≤0,3 dB

≤0,3 dB

≤0,3 dB

Návratová ztráta

UPC – 50 dB

APC – 60 dB

/dB

Testovací vlnová délka

1310/1550nm

850/1310 nm

Typ konektoru

FC,SC,ST,LC,E2000,MU,MTRJ,DIN,D4,SMA…

Materiál objímky

Zirkonová keramika

Soustřednost objímky

<0,5μ nebo <1μ

<1μ

Materiály bundy

PVC, LSZH

Typ vlákna

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62,5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Značka vlákna

YOFC, Corning...

Typ kabelu

Simplex, Duplex, 4jádrový, 6jádrový, 12jádrový, 24jádrový...

Průměr kabelu

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm....

Délka

Přizpůsobené

 

3. Vlastnosti a aplikace produktu

Nízká vložená ztráta a vysoká návratová ztráta

Dobrá vyměnitelnost

Dobrá životnost

Vysoká teplotní stabilita

každá kabelová sestava je ručně testována a ověřena

každá kabelová sestava je individuálně zapečetěna a označena

 

4. Podrobnosti o produktu

Registrovaný konektor mechanického přenosu (MT-RJ) je konektor používaný pro kabely z optických vláken. Jsou velmi malé, a proto jsou zvláště užitečné v malých zařízeních. Konektory MT-RJ nesou dvě vlákna a jsou k dispozici ve dvou provedeních, s protilehlými kolíky (samec) a bez (samice)


Kabel OM1 se obvykle dodává s oranžovým pláštěm a má velikost jádra 62,5 mikrometrů (µm). Může podporovat 10gigabitový Ethernet v délkách až 33 metrů. Nejčastěji se používá pro 100megabitové ethernetové aplikace.


OM2 má také doporučenou barvu pláště oranžovou. Jeho velikost jádra je 50 µm namísto 62,5 µm. Podporuje 10gigabitový Ethernet v délkách až 82 metrů, ale častěji se používá pro 1gigabitové ethernetové aplikace.


Jak OM1, tak OM2 dobře fungují se zařízením na bázi LED, které může po kabelu vysílat stovky režimů světla.

 


Hot Tags: Patch Cord MTRJ OM1, Přímý prodej z výroby, Přímé dodávky z továrny, Odolný, Snadno udržovatelný, Nejnovější prodej, Elegantní, Vysoce přesný, Přesný, Vysoká přesnost, Dobrá stabilita, Přesný, Profesionální, Nejnovější, Kvalita, Nový design, Výroba forem, OEM , Design pro zákazníka, Poskytování technické podpory, Thajsko TOT Dodavatel, 1letá záruka

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.