Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).
  • Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).

Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).

Ningbo Jingkon je výrobce a dodavatel propojovacích kabelů SC/APC SM (single Mode) ve velkém měřítku v Číně. Již mnoho let se specializujeme na oblast optických vláken. Naše produkty mají dobrou cenovou výhodu a pokrývají většinu evropských a amerických trhů. Těšíme se, že se staneme vaším dlouhodobým partnerem v Číně.

posílat vyšetřování

výsledek vylíčení

Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode).

 

1. Představení produktu

Propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode) je široce používán v telekomunikačním systému s optickými vlákny, v přístupové síti z optických vláken a v LAN. Optický převodník, optický přenos dat, CATV, testovací zařízení. Patch kabel SC/APC SM (Single Mode) má 2letou záruku.

 

2. Parametr produktu (specifikace) propojovacího kabelu SC/APC SM (Single Mode)

Typ

Jeden režim (UPC)

Single Mode (APC)

Multi Mode (UPC)

Ztráta vložení

≤0,3 dB

≤0,3 dB

≤0,3 dB

Návratová ztráta

UPC – 50 dB

APC – 60 dB

/dB

Testovací vlnová délka

1310/1550nm

850/1310 nm

Typ konektoru

FC,SC,ST,LC,E2000,MU,MTRJ,DIN,D4,SMA…

Materiál objímky

Zirkonová keramika

Soustřednost objímky

<0,5μ nebo <1μ

<1μ

Materiály bundy

PVC, LSZH

Typ vlákna

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62,5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Značka vlákna

YOFC, Corning...

Typ kabelu

Simplex, Duplex, 4jádrový, 6jádrový, 12jádrový, 24jádrový...

Průměr kabelu

0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm....

Délka

Přizpůsobené

 

3. Vlastnosti a aplikace produktu

Nízká vložená ztráta a vysoká návratová ztráta

Dobrá vyměnitelnost

Dobrá životnost

Vysoká teplotní stabilita

každá kabelová sestava je ručně testována a ověřena

každá kabelová sestava je individuálně zapečetěna a označena

 

4. Podrobnosti o produktu

Jednorežimové jádro 9/125 um, simplexní, propojovací kabel SC/APC SM (Single Mode) propojovací kabel z optických vláken. APC je zkratka pro Angle-polished Physical Contact (8 stupňů úhlový řez ferule) pro velmi vysokou zpětnou ztrátu (>65 dB) a UPC je zkratka pro Ultra Physical Contact a představuje jeden z nejlepších způsobů leštění vláknitých objímek, zajišťující útlum zpětného toku větší než 50 dB pro připojení v jednom režimu.


Můžeme poskytnout SC/APC SM (Single Mode) Patch Cord jako bezplatný vzorek pro testování.


Hot Tags: Patch kabel SC/APC SM (Single Mode), Přímý prodej z výroby, Přímé dodávky z továrny, Odolný, Snadno udržovatelný, Nejnovější prodej, Elegantní, Vysoce přesný, Přesný, Vysoká přesnost, Dobrá stabilita, Přesný, Profesionální, Nejnovější, Kvalita, Nový design, Výroba forem, OEM, Design pro zákazníka, Poskytování technické podpory, Thajsko Dodavatel TOT, 1letá záruka

příbuzný kategorietřída

posílat vyšetřování

Prosím, neváhejte zadat dotaz v níže uvedeném formuláři. Odpovíme vám za 24 hodin.